Отзывы о компании MODELFAN - сборные пластиковые модели и товары для моделирования
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaДенис К.
- Комментарий продавца
Дякуємо, Денис, що обрали наш магазин і знайшли час оцінити роботу нашого колектива. Сподіваємось на подальшу співпрацю. Чекаємо на нові замовлення.
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaвиктор с.
- Комментарий продавца
Дякуємо, Віктор за замовлення і за оцінку роботи нашого магазина. Чекаємо на нові замовлення.
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaвиктор с.
- Комментарий продавца
Дякуємо, Віктор за замовлення і за оцінку роботи нашого магазина. Чекаємо на нові замовлення.
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaСергій М.
- Комментарий продавца
Дякуємо, Сергій за замовлення і за оцінку роботи нашого магазина. Чекаємо на нові замовлення.
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaНиколай С.
- Комментарий продавца
Дякуємо, Микола, що обрали наш магазин і знайшли час оцінити роботу нашого колектива. Сподіваємось на подальшу і довгострокову співпрацю. Чекаємо на нові замовлення.
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОлександр Г.
- Комментарий продавца
Дякуємо, що обрали наш магазин і знайшли час оцінити роботу нашого колектива. Чекаємо на нові замовлення.
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaБогдан Б.
- Комментарий продавца
Дякуємо, Богдан за замовлення і за оцінку роботи нашого колектива. Чекаємо на нові замовлення
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaСергій
- Комментарий продавца
Дякуємо, Сергій за замовлення і за оцінку роботи нашого колектива. Чекаємо на нові замовлення
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaвиктор с.
- Комментарий продавца
Дякуємо, Віктор за замовлення і за оцінку роботи нашого колектива. Чекаємо на нові замовлення
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaМикита Г.
Всё хорошо запаковано. НО тюбик с клеем протёк. А всё потому, что его уже кто-то ОТКРЫВАЛ!!! Пломба на крышке сорвана. И ладно бы это... Закрутите плотно, раз уже так. В результате подарок с сынок открыли - всё липкое, вонь, руки в клее... Одним словом СПАСИБО!!!
